Renault Trafic Araç Giydirme

Araç Giydirme

Mat araç giydirme

Mat araç giydirme son dönemlerde avantajlı olması ile tercih edilen aracın orijinal boyasına zarar vermeme konusunda başarılı olan bir işlemdir. Araç giydirme işleminizi yaptırdıktan sonra kullanım süreniz en az 1 en fazla 3 yıldır. Reklam amaçlı da tercih edilen araç kaplama 7/24 reklam hizmeti yapabilmenize olanak sağlar. Görsel açıdan müşteriye en iyi hitap eden yöntem araç kaplamadır. Reklamınızı araca giydirdiğiniz sürece reklamınızı rahatlıkla yapabilmeniz ekonomik açıdan da avantajlıdır. Mat olarak tercih edilen cast folyo üzerine dilediğiniz reklam logonuzu yapabilirsiniz. Reklam hizmeti dışında zevk olsun diye de bu giydirme hizmetinden yararlanan kişiler vardır. Özellikle yaz aylarında sıcaklığın çok olduğu kış aylarında da soğuğun çok olduğu şehirlerde araç kaplama hizmetine başvururlar. Aracın iyi bir şekilde koruyan kalkan vazifesi görmektedir.

Araç giydirme işlemi aracın durumuna göre değişkenlik gösterir. Aracınızın tamamına yapıştırılan cast folyo aracınız çıkıntılarına göre kesilir ve şekil verilir. Mat araç giydirme son derece dikkat isteyen bir iştir. Kaplama sırasında hava kabarcıklarının çıkmaması gerekir. Aksi takdirde kaplamayı sökmek durumunda kalabilirsiniz. Bu ihtimalin oluşmaması için genellikle sıvama tarağı ya da keçe kullanılır. Bu sayede pürüzsüz bir kaplama ile aracınız mükemmel görünür. Alanında uzman kişiler ile görüşüp kaplama yaptırmanızın oldukça faydası vardır. Bazı firmaların kullandıkları malzemelerin kalitesiz oluşu uzun süre kullanım imkânı sağlamaz. Tavsiye edilen firmalar her zaman alternatiflerinizin başında olmalıdır.

Firmaların reklam amaçlı tercih ettiği kaplamalar öncelikle dijital ortamda hazırlanır. Sizin onayınızdan sonra basım işlemine gönderilir. Mat araç giydirme şahsi kişilerin tercih edeceği bir hizmet ise sade renkten oluşur. Eğer ki firmalar tercih ediyorsa da arka plan mat reklam bilgileri daha canlı renkler olmalıdır. Mat bir yüzeyde bilgiler daha göz çarpıcıdır. Bu nedenle de kaplama seçeneklerinde mat görseli de tercih edebilirsiniz. Aracının kıymetini bilen ve aracına en ufak bir zarar gelmesini istemeyen araç sahipleri her türlü tehlikeye karşı araç giydirme yapabilir. Kullanım süresi kullanılan malzemeye göre değişen kaplamalarda kurumsal firma tercih etmeniz bu süreyi uzatabilir.