Araç Kaplama Modelleri

Araç kaplama modelleri ile aracın hangi malzeme ile nasıl kaplanacağına karar verme aşamasında bulunursunuz. Araç kaplama için seçeceğiniz model ve tasarımla aracınız çok daha farklı görünüme kavuşturabilirsiniz. Aracınız sanki yeni almış gibi bir görünüm kazanacak ve sizi gerçekten iyi hissettirecektir. Yıllarca büyük emekleriniz ve sıkı bir çalışma hayatıyla elde ettiğiniz arabanızın görünümünden sıkılıp kaplatmak istediğinizde sizleri eğlenceli ve güzel bir süreç beklemektedir. Öncelikle aracınızı kaplatmaya karar verdiğinizde seçeceğiniz araç kaplama firmasının bu konuda büyük bir etkisi vardır. Çünkü iyi ve işinin ehli personellerle çalışan firma ile herhangi bir araç yerde araç kaplama hakkında pek bilgisi olmayan kişilerce yapılan kaplama arasında büyük farklar vardır.

İyi bir araç kaplama firması aracınızın öncelikle fotoğrafınızı çekerek renkli bir çıktısını alır. Bu çıktı üzerinden aracınızın ölçülerini kaydederek tam ölçülerde kaplama malzemesi hazırlar. Sizler halen araç kaplama modelleri hakkında kararsız kaldıysanız araç kaplama firması, aracınızı sizin zevkinize ve tasarımına göre kaplama fırsatı da verir. Nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim, açıklayayım; aracınızın görüntüsünü özel grafik programları ile istediğiniz tasarımda ve renk uygulayarak daha kolay seçim yapmanızı ve içinize sinen bir araç kaplama işlemi olması için özen gösterir. Bu sayede aracınızın nasıl bir görünüme sahip olacağını önceden görerek içiniz rahat bir şekilde aracınızı uzman ellere teslim edebilirsiniz.

Aracınız için terci etmiş olduğunuz araç kaplama modelleri ile birlikte araçların renkleri değiştirilebilmekte, farklı bir tarz yaratılabilmekte, var olan çizikler ya da darbeler kapatılabilmektedir. Araç kaplama işi kişilerin isteklerine göre süslenebilmektedir. Kaliteli ve başarılı bir şekilde yapılmış olan bu kaplamalar, kişilerin de dikkatli kullanımları ile birlikte ortalama olarak 5 ile 10 yıl kadar dayanabilmektedir. Ayrıca araç kaplama avantajları arasında folyo malzemesi ile kaplanan araçlar hem güneşin zararlı ışınlarından korunur hem de dışarıdan gelecek çizilme ve zarar görme riskinizi en aşağı çeker. Araç giydirme işinde folyo kaplama üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilen avantajlı bir işlemdir. Uygun fiyatlarla araçlarınız kaplanır